Нивес Целзиус во прегратките на македонскиот водител

Нивес Целзиус во прегратките на македонскиот водител

Хрватската старлета и пејачка Нивес Целзиус, деновиве имаше серија снимања на реклами. Но, таа најде време да го нагости и македонскиот водител Драган Вучиќ кој е на турнеја низ регионот каде со познатите естрадни личности ги снима епизодите од своите „Гурмански муабети“.

Таа на снимањето кај Вучиќ покажа дека е добра готвачка откако приготви еден нејзин специјалитет. Но, расната Хрватица не пропушти прилика да заврши и во прегратките на македонскиот водител.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published.